назад

У Кам’янці-Подільському презентували здобутки місцевого центру за п’ять років

Онлайн-презентацію результатів роботи Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги організували в Кам’янці-Подільському. Перед партнерами, журналістами та колегами виступив директор центру Валентин Бартиш.

Карантин вніс свої корективи у відзначення п’ятої річниці створення місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Проте аж ніяк не скасував свято. Щоб подякувати багаторічним партнерам та розповісти про свої здобутки, у Кам’янці-Подільському організували онлайн-презентацію результатів роботи центру.

До заходу долучилися партнери з міського та районного центрів зайнятості, філії Центру пробації, навчальних закладів та бібліотек міста, а також журналісти місцевих ЗМІ.

«Від часу створення ми зуміли досягти значних результатів. До нас звернулося понад 20 тисяч людей, із яких близько 18 тисяч потребували юридичних консультацій, а решта, майже 2 тисячі, – представництва їхніх інтересів у судах. Ми провели 2607 правопросвітницьких заходів, щоб мешканці краю були ліпше обізнані зі своїми правами та вміли їх захищати; забезпечили діяльність 450 дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги та організували 358 виїздів мобільних пунктів», – підсумував керівник центру Валентин Бартиш.

Партнери в своїх коротких виступах подякували юристам центру за співпрацю та зауважили, що державна безоплатна правова допомога – важливий інструмент, за допомогою якого люди, насамперед вразливі категорії населення, можуть вирішувати свої юридичні проблеми.

З нагоди річниці фахівці центру та адвокати, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги на території обслуговування Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, отримали подяки та грамоти  за сумлінну працю, високий професіоналізм, якісне надання юридичної допомоги населенню.