назад

У Кропивницькому відбувся другий етап XIIІ конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

26 кандидатів були допущені до другого  етапу конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД.

Перше засідання членів комісії з відбору адвокатів відбулося у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області 16 липня 2021 року.

Голова конкурсної комісії – Олена Шишкарьова, заступник директора Регіонального центру. Перший етап конкурсу проходив без персональної участі адвокатів. Всього зареєструвались 27 кандидатів.

Другий етап конкурсу передбачав індивідуальні співбесіди адвокатів з конкурсною комісією. Адвокатів оцінювали за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

Дані про відібраних за результатами конкурсу адвокатів будуть внесені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу до 11 серпня 2021 року. Результати конкурсу будуть оприлюднені до 12 серпня 2021 року.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання БВПД на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору, відповідно до Порядку та умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 року № 8.