назад

У Кропивницькому відбувся правовий флешмоб до Дня родини

Напередодні відзначення Дня родини в Україні, представники Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області під час правового флешмобу навчали кропивничан вирішувати свої проблеми у правовий спосіб.

Задля підвищення правової обізнаності громадян, під час правового флешмобу фахівці системи правової допомоги надавали правові консультації, роз’яснення, а також інформаційні буклети.

«Щаслива людина, котра має сімю. Сім’я належить до найважливіших суспільних та державних цінностей. Сьогодні ми спостерігаємо тенденцію, що молоді люди починають спільне проживання без офіційної реєстрації шлюбу. Щоб запобігти у подальшому правовим проблемам у родинах, під час флешмобу ми роз’яснюємо молодим людям правові наслідки проживання у цивільному шлюбі. Бережіть один одного і будьте щасливі», – підкреслила заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області Олена Шишкарьова.

Під час заходу фахівці системи БПД нагадали кропивничанам, де можна отримати безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, також пояснили як користуватись платформою правових консультацій «WikiLegalAid», за допомогою якої, кожен бажаючий може знайти інформацію з правових питань, судової практики, зразки правових документів.