назад
14.09.21

У Києві пройде Law & Trade Forum на теми міжнародної торгівлі та захисту бізнесу

24 вересня відбудеться Law & Trade Forum — унікальний захід ААУ та LBS, який дає можливість об’єднати зусилля бізнесу та адвокатури з метою вирішення головних проблем у сфері міжнародної торгівлі та захисту бізнесу.

Цей форум допоможе провести аналіз впливу зовнішньоекономічної діяльності; ознайомитися з останніми практиками розглядів спорів європейськими і українськими судами, та виконання рішень цих судів. Дасть відповідь на питання, як захистити цифрові дані та активи своєї компанії. Будуть обговюватися останні тренди інтернет-бізнесу, кібербезпеки та оподаткування. Відкриття ринку землі в Україні.

 

Дата: 24 вересня 2021 року

Місце: IQ Business Center, вул. Болсуновська, 13-15

Час: 09:00 – 17:30

Організатори: Асоціація адвокатів України та Law & Business Studio

Спікери

Серед спікерів будуть представник компанії Vodafone Україна, PepsiCo, McDonald’s Україна, Нова Пошта, Ernst & young, Директор департаменту офісу протидії рейдерству, та інші.

Що буде розглядатися

  • Податкова практика та Зовнішньоекономічна діяльність. Дамо відповідь на актуальні запитання щодо зовнішньоекономічних операцій. Розповімо про останні судові практики з адміністративних спорів, практики з вирішення податкових спорів. Інтернет-послуги нерезидентів: як платити ПДВ за новими правилами. Поділимося корисною інформацією стосовно  відповідальності за торгові борги підприємства та питання податкової амністії.
  • Електронна комерція. Інтернет бізнесОстанні тренди e-commerce в 2021 році. Розкриємо правові аспекти та перспективи розвитку E-менеджменту. Надзвичайно важливе питання кібербезпеки, як захистити і зберегти  цифрові активи – поради кращих спеціалістів, та як вберегти свій онлайн-бізнес від кібершахраїв. Конфіденційна інфо: яку інформацію можуть надавати телефонні оператори України та на яких умовах? Розкажемо останні судові практики з вирішення питань авторського права в онлайн-бізнесі.
  • Торговельне право, митниця, спори щодо зовнішньоекономічної діяльності. Розкажемо про останні судові практики у спорах щодо зовнішньоекономічної діяльності. Дамо практичні рекомендації з укладання договорів у ЗЕД. Висвітлимо тему правового супроводу з забезпечення в міжнародній торгівлі та  міжнародний арбітраж, як знайти активи. Розповімо як зняти арешт майна іноземних компаній.
  • Інвестування. Міжнародна торгівля. Комплаєнс. Вирішення інвестиційних спорів. Обговоримо тему відкриття ринку землі в Україні. Розповімо про безпеку державних реєстрів під час ринку землі.  Зачепимо питання фінансового моніторингу 2021: суб’єкти, порядок проведення та хто несе відповідальність. Зрозуміємо разом із Вами питання банківського комплаєнсу,  як елемент торговельного процесу.

Детальна інформація та реєстрація

Сторінка заходу та реєстрація

З питань партнерства: Аксьонова Анна Дмитріївна, [email protected], тел. моб.: 067 441 10 27

З питань участі та оплати: Плотнікова Лілія Віталіївна, [email protected], тел. моб: 067 327 53 32

 

Партнери: ЮК “AMBER”, АО «Лещенко, Дорошенко і партнери», TEFFI Law Firm, Saivena Group, Elite Consult Group, ЮК «Правозахист України», Bossom group, Stron Legal Services, Pavlenko Legal Group, АБ «Сергія Пагера», Delta International Services.