назад
22.07.21

У Києві провели співбесіди з адвокатами, які залучатимуться для надання БВПД

Три дні, з 19 по 21 липня, в приміщенні правового клубу «PRAVOKATOR» проходив другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час цього етапу конкурсна комісія під головуванням заступниці директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві Тетяни Городенської провела 101 індивідуальну співбесіду з адвокатами, що бажають працювати у системі БПД. Зокрема, за бажанням адвокатів, 4  співбесіди пройшли дистанційно в режимі відеоконференції за допомогою комунікаційної платформи ZOOM.

Отже, конкурсна комісія оцінювала кандидатів за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання БВПД на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору, відповідно до Порядку та умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 року №8.

Результати XIII конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД будуть оприлюднені до 12 серпня 2021 року на офіційному сайті системи БПД.