назад
30.12.21

У Києві визначили кращих знавців права та держави на правничому турнірі «Кубок Правобережного»

Викорінення правової необізнаності – непроста справа для правозахисників в умовах запровадження карантинних обмежень. Проте, в Києві знайшли спосіб зібрати значну кількість учасників, щоб зіграти з ними у правничу вікторину.

Так, фахівці Правобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели правничий турнір “Кубок Правобережного” у онлайн-форматі за технологію QUIZ з онлайн-трансляцією заходу на фейсбук-сторінці центру.

Впровадження сучасних інформаційних технологій для правової роботи з людьми – важливий напрямок нашої роботи. Це допомагає дотримуватись карантинних обмежень під час пандемії коронавірусної інфекції та сприяє кращій комунікації з молоддю та іншими категоріями людей, які не можуть уявити своє життя без сучасних гаджетів, – заступниця директора Правобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Маньківська.

Участь у правничій вікторині взяли 39 учасників та учасниць, серед яких представники загальноміських і районних закладів культури, вищих навчальних закладів та соціальних служб міста, які об’єдналися у 14 команд.

Під час вікторини команди відповідали на запитання, що стосувалися базових прав людини, історії розвитку правничих думок, основ конституційного ладу України та визначних етапів національного державотворення.

Всі, хто змагався за “Кубок Правобережного”, продемонстрували свої неабиякі правничі знання, доводячи свою першість, а перемогу у правничому турнірі, з незначним відривом балів, здобули:

1 місце – команда «Юридична одиниця» (Київський міський центр гендерної рівності, запобігання та протидію насильству);

2 місце – команда «Тигролови» (Бібліотека імені Івана Багряного);

3 місце – команда «Gogeta» (Київський національний торговельно-економічний університет).

Переможці правничого турніру найближчим часом отримають пам’ятні відзнаки від Правобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.