назад

У Мукачеві підвели підсумки роботи центру та відзначили кращих адвокатів

У середу, 16 грудня, в Мукачеві, за участі директора Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області Василя Попадинця та фахівців центру, відбулася робоча нарада з адвокатами, які співпрацюють із системою БПД на Закарпатті. У рамках заходу було підведено підсумки роботи Мукачівського місцевого центру з надання БВПД та результати надання послуг адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги у 2020 році. Виступаючи перед правозахисниками, Василь Попадинець наголосив на важливості надання громадянам якісної первинної та вторинної правової допомоги, адже саме від цього залежить формування позитивного іміджу системи. У межах заходу керівник вручив відзнаки адвокатам за сумлінну роботу та з нагоди відзначення професійного свята – Дня адвоката, яке відзначається 19 грудня.
Заступник начальника відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Регіонального центру Віра Гут порушила питання укладення контрактів, звітування адвокатів, дотримання ними умов контрактів щодо вчасності звітування, прийняття, оформлення звітних документів.
Результати моніторингу дотримання адвокатів стандартів якості надання БВПД представив начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру Павло Марамигін.
Директор Мукачівського місцевого центру Костянтин Молнар поінформував учасників заходу про надання БВПД у цивільних, адміністративних та кримінальних справах за дорученнями центру.
На завершення адвокати та фахівці Регіонального та Мукачівського центрів з надання БВПД обговорили актуальні питання, які виникають у процесі надання безоплатної правової допомоги.