назад

У передачі «Сьогодні. Головне» на Суспільному Херсон розповіли про те, як змінити постачальника природного газу

08 грудня на запрошення ведучої Ольги Петренко гостею студії чергового випуску прямоефірної передачі «Сьогодні. Головне» на Суспільному Херсон стала заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко.

Предметом обговорення були питання, які стосувалися обрання нового постачальника природного газу мешканцями Херсонщини.

Ведуча Ольга Петренко зазначила, що  з 01 серпня 2020 року в Україні запрацював ринок газу для населення, в умовах якого кожен побутовий споживач може обирати постачальника газу залежно від ціни, сервісу, інших критеріїв.  З початку грудня поточного року ТОВ «Херсонрегіонгаз» припинив здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам Херсонщини, про що є оголошення на офіційному сайті ТОВ «Херсонрегіонгаз». Споживачі, які до 01 грудня не обрали нового постачальника, автоматично отримуватимуть газ від постачальника «останньої надії» – ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», але не більше 60 діб. До кінця січня 2021 року жителі Херсонщини мають укласти договори із компаніями, які постачатимуть газ до їх осель.

Чому потрібно обирати постачальника газу? Що має для цього зробити споживач? Скільки разів можна обирати постачальника природного газу та на що звернути увагу? Чи потрібно повідомляти попередньому постачальнику про відмову від його послуг? Хто такий постачальник «останньої надії»? Якщо у людини є борги за спожитий природний газ, чи може вона змінити постачальника? Що буде, якщо побутовий споживач не обере постачальника газу? На усі ці питання Ольги Петренко відповіла у прямому ефірі юристка Олена Іпатенко.

Запис передачі можна переглянути за посиланням