назад

У переддень Дня Юриста Київщина зібрала на тренінгу комунікаторів з усіх областей

7 та 8 жовтня у Княжичах, що неподалік Києва, зібралися фахівці-комунікаційники з усіх регіонів України, щоб взяти участь у зутрічі-тренінгу з комунікації земельної реформи.  Зустріч проводили два досвідчені тренери: Андрій Чужиков та Дар’я Волкова. Такі зустрічі важливі, адже допомагають фахівцями системи БПД зрозуміліше та доступніше розповідати людям про державні послуги.

Протягом двох днів тридцять фахівців системи безоплатної правової допомоги розширювали свої знання із галузі комунікації. На тренінгу були присутні комунікаційники з Вінниці, Полтави, Херсону, Запоріжжя, Києва та інших обласних центрів. Вінниччину представляла Ольга Безрученко. Комунікаційники або комунікатори – це працівники, які займаються розповсюдженням інформації про систему безоплатної правової допомоги у ЗМІ, соціальних мережах та допомагають громадянам отримати більше зрозумілої інформації про наші послуги. Саме ці фахівці ведуть сторінки Регіональних центрів у соцмережах, пишуть успішні кейси, новини та юридичні консультації для сторінки www.legalaid.gov.ua, а також відповідають за наближення послуг системи безоплатної правової допомоги до людей.

Тренери навчали фахівців БПД, як цікавіше та доступніше розповідати людям про земельну реформу, яка стартувала у липні 2021 року й відкрила ринок землі. Організаторами тренінгу виступили USAID Україна, правовий клуб PRAVOKATOR, Міністерство аграрної політики та продовольства України, і, звичайно система безоплатної правової допомоги.

Андрій Чужиков, відомий продюсер та журналіст, викладач, навчав якісному написанню прес-анонсів, прес-релізів та створенню новин для засобів масової інформації. Також тренер зосередив увагу на написанні успішних справ й новин для наповнення сайту. На зустрічі був час для лекцій та практичних занять, де кожен фахівець міг спробувати себе у ролі журналіста, письменника, спікера. Пан Андрій за допомогою різноманітних комунікаційних прийомів допомагав краще зрозуміти тактику роботи зі ЗМІ, а практичні завдання дали змогу бачити та виправляти недоліки, пов’язані із написанням робочих матеріалів.

Дар’я Волкова зосередила увагу учасників тренінгу на брендуванні робочих матеріалів, тобто обов’язковому і правильному розставляння логотипів та унікальних знаків системи безоплатної правової допомоги та земельної реформи. Адже така тактика підвищить впізнаваність інформації про БПД та земельну реформу.

За два дні фахівці пройшли 7 навчальних модулів й отримали сертифікати з проходження тренінгу. А списані та розмальовані записники – ще одне важливе підтвердження успіху зустрічі.

Якщо Ви бажаєте дізнатися більше про земельну реформу та її особливості – запрошуємо відвідати офіційну сторінку