назад

У Полтаві відбудеться перший вебінар у рамках акції «Правосвідоме літо»

1 червня у Міжнародний день захисту дітей Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області ініціював проведення правопросвітницької акції «Правосвідоме літо».  До участі в акції запрошені діти віком від 6 до 18 років.

 Метою заходу є  поінформувати дітей про актуальні правові питання, розповісти про цікаві теми, що стосуються дозвілля, творчості, розвитку для молоді. Задля цього була створена гугл форма, де діти зазначали тематику, яку їм буде цікаво почути. За результатами розгляду анкет  сформована програма вебінарів, яка направлена  учасникам.

У якості спікерів до участі у вебінарах запрошені профільні експерти з числа партнерів системи безоплатної правової допомоги у Полтавській області, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій.

19 червня 2020 року о 10.00.  стартує перший такий вебінар із відповідного циклу на тему:  «Безпека дорожнього руху під час літніх канікул».

Питання, які будуть висвітлені під час заходу:

  1. Безпека дорожнього руху пішохода.
  2. Безпека дорожнього руху велосипедиста.
  3. Правила поводження в автомобілі.
  4. Перехід проїзної частини.
  5. Пішохід у темну пору доби.

   У якості  спікера Аліна Кондратенко  старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції лейтенант поліції.

Посилання для підключення https://www.youtube.com/watch?v=xkAab2q_we8&feature=youtu.be

До зустрічі на вебінарі!