назад

У прямому ефірі – програма «Про це говорять»: Куди звертатися за допомогою жінкам у разі порушення їх права на гендерну рівність?

Які основні положення Конвенції Організації Об’єднаних Націй про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок? Яких утисків жінки зазнають найчастіше? Як відстоювати жінкам свої права та куди звертатися за допомогою у Херсонській області?

Відповіді на ці питання шукали в прямому ефірі програми «Про це говорять» на хвилі Українського радіо.Херсон ведуча Маргарита Лазник з гостею студії Юлією Томіліною, старшою викладачкою історико-юридичного факультету Херсонського державного університету, а  також у телефонному режимі –  з Оленою Іпатенко, заступницею директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області.

Юлія Томіліна у студії розповіла про Організацію Об’єднаних Націй  (ООН), який вплив мають конвенції цієї глобальної міжнародної організації на політику країн-членів, а також про загальні положення Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок.

Олена Іпатенко телефоном надала коментар  про те, куди звертатися за допомогою жінкам, якщо вони вважають, що їх право на гендерну рівність порушується.

Запис ефіру можна переглянути за посиланням або перейти до повнотекстової версії у розділі “Юридичні консультації