назад

У Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області провели онлайн-навчання уповноважених осіб по проведенню  процедур публічних закупівель

Минулого тижня у Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області відбулася відеоконференція на платформі Zoom уповноважених осіб місцевих центрів по проведенню процедур публічних закупівель з використанням електронних систем Zakupki.prom.ua, Prozorro та e-Дата.

З боку Регіонального центру ініціаторами заходу виступили начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Олена Федорова та заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та розвитку інфраструктури Олексій Єгоров.

В відеоконференції прийняли участь уповноважені особи по проведенню процедур публічних закупівель – головні бухгалтери Каховського та Голопристанського місцевих центрів з надання БВПД Тетяна Тонконцова і Лариса Борова.

У ході спілкування учасники заходу обговорили поточне законодавство, практику та підготовку документів для участі у процедурах публічних закупівель, зокрема – щодо оприлюднення оплати адвокатам системи БВПД та поточних закупівель для забезпечення діяльності місцевих і Регіонального центрів.