назад

У Східниці пройшла Керівна рада директорів центрів БВПД Львівщини

У прикарпатському місті Східниця зібрались на керівну раду директори Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Львівщини.

Зустріч мала на меті визначення юрисдикції місцевих центрів Львівщини в зв’язку з проведеною Урядом адміністративно-територіальною реформою, створенням об’єднаних територіальних громад та нового районного поділу.

Зі вступним словом та підбиттям підсумків року звернувся до учасників керівної ради директор Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Ігор Микитин.

Як розповіла заступниця директора Регіонального центру Віра Іськович, юрисдикція місцевих центрів з надання БВПД буде поширена на територію всіх ОТГ Львівської області.

Керівна рада стала продовженням круглого столу, що відбувся напередодні, де з керівництвом Східницької ОТГ, мешканцями с. Довгого обговорювалися проблемні питання, що виникли, та участь місцевих центрів у співпраці та консультуванні громади, зокрема із земельних питань програми «Прискорення приватних  інвестицій у сільське господарство» .