назад

У стінах Регіонального центру відбулось засідання філії юридичної клініки Інституту права НУВГП

Стандарти діяльності юридичних клінік та перспективи їх розвитку. Цій темі було присвячене засідання філії юридичної клініки ННІП, що відбулося днями   у стінах Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області.

Цього разу до студентів-клініцистів завітала координаторка напрямку комунікаційного розвитку Асоціації юридичних клінік України, яка також є членкинею Правління АЮКУ, Марія Цип’ящук. Також, свого часу пані Марія очолювала юридичну клініку “Pro bono” Національного університету “Острозька академія”. Тож студенти мали можливість дізнатись все про роботу юричних клінік, як то кажуть,  з перших вуст. З присутніми вона поділилась досвідом створення юрклініки, розповіла про основні проблемні питання в її діяльності, дала поради щодо розвитку клініки на базі Навчально-наукового інституту права НУВГП, окремо наголосивши на неоціненній користі роботи філії клініки, створеної на базі Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області.

Окрім того, студенти-клініцисти продовжують долучатись до волонтерського руху системи БПД Рівненщини. Так, під час чергового засідання клініки ще двоє студентів уклали  договір про волонтерську діяльність з Регіональним центром з надання БВПД у Рівненській області.

«Філія юридичної клініки ННІП, створена на базі Центру, дає можливість студентам юридичних спеціальностей підвищувати рівень практичних знань, умінь і навичок. Адже в центрах БВПД щоденно «кипить робота». Громадяни звертаються до нас з найрізноманітнішими проблемами, що стосуються різних галузей права. Завдяки волонтерській діяльності, майбутні юристи можуть не лише набути досвіду застосування фахових знань але й покращити комунікативні навички, будучи залученими до правопросвітницької роботи системи БПД», –  зазначив директор Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Василь Овдіюк.

Окрім того, на засіданні було узгоджено план роботи клініки на червень поточного року та обговорено план волонтерської роботи.