назад

У Всесвітній день навколишнього середовища полтавців інформували про відповідальність за порушення екологічного законодавства

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища (World Environment Day). Головна мета свята — стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі.

Святкування цього Дня розраховане на те, щоб привнести людський фактор у питання охорони навколишнього середовища, дати народам світу можливість активно сприяти стійкому й справедливому розвитку, сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади, а також роз’яснити корисність партнерських відносин, щоб у всіх країн і народів було більш безпечне й благополучне майбутнє.

Всесвітній день навколишнього середовища відзначається по-різному, у тому числі вуличними мітингами, велопробігами, “зеленими” концертами, конкурсами творів і плакатів у школах, посадкою дерев, кампаніями по утилізації відходів і прибиранню території, а також безліччю інших способів.

Фахівці  Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області   також долучилися до такої акції у вигляді правового інформування в ефірі обласного радіо.

Які бувають види порушень  екологічного законодавства та яку відповідальність  особи несуть за їх вчинення, які особливості відповідальності  за спалювання сухої трави, яку відповідальність несуть особи за пошкодження лісів, порушення водного законодавства та яка вона, до якої відповідальності особи притягуються за забруднення повітря та найбільш типові порушення у цій сфері? Також радіослухачам розповіли  про те як діяти громадянам, якщо внаслідок негоди постраждав їх автомобіль.

Запису ефіру можна переглянути тут.