назад

У Житомирі відбувся перший етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД: результати

13 липня у Житомирі відбувся перший етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Засідання конкурсної комісії пройшло на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Очолила конкурсну комісію заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська. До складу комісії увійшли: голова Богунського районного суду м. Житомир Наталія Гулак, голова Ради адвокатів Житомирської області Валерій Прокопчук, начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Житомирській області Управління державної реєстрації Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький) Тетяна Сахненко, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Тимур Кашапов, голова Громадської організації «Мир на долоні» Ірина Гладка, членкиня Громадської організації «Україна без тортур» Дар’я Гончарова.

Секретар: Вовнюк Олена Валентинівна – начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та розвитку інфраструктури Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Цей етап конкурсу відбувся без адвокатів. Конкурсна комісія розглянула документи адвокатів та оцінила за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також результати проходження дистанційного курсу. До участі у другому етапі допущено 25 адвокатів.

Другий етап відбудеться 19 липня.