назад

Укладено меморандум із управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради

Для системи безоплатної правової допомоги важливим залишається залучення зацікавлених сторін, як суб’єктів надання безоплатної правової допомоги, для забезпечення надання громадянам належних та якісних правових послуг.

22 вересня 2021 року Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області та управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради уклали меморандум про взаємодію.Ідея підписання меморандуму виникла ще влітку цього року, у Міжнародний день захисту дітей, який щорічно відзначається 1 червня. Тоді ж у Луцькому слідчому ізоляторі представниками Регіонального центру та Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з управлінням соціальних служб сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено правовий всеобуч для неповнолітніх, які там перебувають.

Правопросвітницька діяльність на актуальну правову тематику, можливість отримання соціально вразливими верствами населення безоплатної правової допомоги – саме це зацікавило начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліну Галан укласти Меморандум про взаємодію.

Основними напрямками співпраці визначено:

  • розроблення та впровадження спільних механізмів та заходів щодо здійснення моніторингу стану забезпечення прав громадян на безоплатну правову допомогу;
  • забезпечення надання належної та якісної безоплатної правової допомоги жителям міста Луцька;
  • обмін інформаційними матеріалами та розміщення інформації, зміст якої може становити суспільний інтерес, на офіційних вебресурсах сторін;
  •  організація спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості жителів міста Луцька про право на безоплатну правову допомогу, шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей та інших заходів.

На завершення зустрічі сторони окреслили найактуальніші проблеми вразливих категорій населення – дітей, молоді, осіб, які потерпають від насильства в сім`ї, та домовились спільно проводити необхідні заходи, спрямовані на захист їх прав та інтересів.