назад

Укладено меморандум про співпрацю з громадською організацією «MART»

Директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Ірина Протченко та виконавчий директор громадської організації «MART» Руслана Бурова  10 червня  підписали меморандум про співпрацю.

Метою меморандуму про взаємодію та співпрацю є організація скоординованої діяльності та покращення комунікації направленої на розбудову громадянського суспільства, захист прав людини та проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів серед населення.

 

Задля реалізації цього меморандуму сторони домовились про такі напрями співпраці :

– визначення контактних осіб для проведення консультацій і розроблення пропозицій щодо спільної реалізації завдань та заходів, визначених цим меморандумом;

– проведення спільних заходів (робочих зустрічей, нарад, відео-конференцій в онлайн режимі тощо) для обговорення питань, пов’язаних з реалізацією заходів у рамах співробітництва;

– розробку та затвердження спільних планів роботи, в тому числі навчальних;

–  спрямовання  діяльність на всебічне інформування громадськості про співпрацю сторін у рамках меморандуму;

–  здійснення обміну відповідною інформацією з ініціативи або за запитом однієї зі сторін;

ГО «МART» – незалежна неполітична неприбуткова організація, яка бачить своїм завданням розвиток громадянського суспільства, навчання та просвітництво в сфері прав людини, моніторинг дотримання прав людини, відстоювання суспільних інтересів з використанням механізмів захисту прав людини. Підтримує всіма можливими законними засобами та захищає жертв порушень прав людини, допомагає їм домогтися справедливості. Розповсюджує інформацію щодо стану дотримання прав людини, сприяє укріпленню потенціалу організацій громадянського суспільства за допомогою експертної та ресурсної підтримки, навчання та партнерської взаємодії у діях на захист суспільних інтересів.