назад

Як уникнути трагедії на воді, яку небезпеку становлять відчинені вікна, що робити, якщо ти провалився під лід – знайти відповіді на ці та інші запитання допомагає спільний проєкт системи Безоплатної правової допомоги та ювенальної поліції України «Уроки безпеки для дітей».

Це цикл відеороликів, які допомагають як дітям, так і дорослим, уникнути нещасних випадків та нагадують, що робити в разі небезпеки. Відео – це спільний продукт системи безоплатної правової допомоги та ювенальної поліції України, створений завдяки мережі правових клубів «PRAVOKATOR».

Система безоплатної правової допомоги готова прийти на допомогу кожній дитині. Цього року за правовою допомогою звернулися понад 1,5 тис. неповнолітніх. З січня по жовтень проведено понад 2,5 тис. правопросвітницьких заходів для дітей.

Серед тем правопросвітницьких заходів, що проводяться офлайн та онлайн, – права та обов’язки дитини, запобігання та протидія булінгу та домашньому насильству, кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх. Попередження нещасних випадків серед дітей, відповідальність дорослих за збереження їх життя та здоров’я – також у зоні уваги системи БПД та ювенальної поліції України.

З відеоролику «Обережно: тонкий лід. Як зробити зимові розваги безпечними» діти дізнаються де краще кататися на ковзанах та санчатах, що робити, якщо провалився під лід, як допомогти людині, яка опинилася у крижаній воді.

Переглянути ролик можна на YouTube каналі системи БПД за посиланням https://youtu.be/p1Oc4egdMcw

Нагадаємо, 11 червня 2020 року між Координаційним центром з надання правової допомоги та Управлінням ювенальної превенції Національної поліції України була підписала угода про партнерство.

Подивитися відео «Як вберегти дитину від падіння з вікна» можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=rurFLs_N3b4&t=27s

Відео «Як уникнути трагедії на воді» – за лінком https://www.youtube.com/watch?v=zRnXbfhxGUE

Підписуйтесь на YouTube канал системи БПД!