назад

В Херсоні провели ознайомчий семінар для адвокатів, які успішно пройшли ХІІ конкурс з відбору адвокатів

21 липня в Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області для адвокатів, які успішно пройшли конкурсний відбір і планують у подальшому укласти контракти для надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі, пройшов ознайомчий семінар.

Слід зазначити, що цього разу для участі в семінарі Регіональний центр запросив адвокатів, які планують надавати безоплатну вторинну правову допомогу у кримінальному процесі.

Директорка Регіонального центру з надання БВПД Марина Єлисєєва привітала адвокатів, які виявили бажання долучитися до команди системи БПД, представила своїх колег, з ким безпосередньо будуть комунікувати та взаємодіяти присутні на семінарі адвокати.

Заступниця директора Олена Іпатенко ознайомила з роботою чергової частини Регіонального центру, порядком чергування адвокатів та виїздами на затримання. Керівник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Ситниченко розповіла про види та терміни дії доручень, підстави заміни адвокатів та припинення надання ними правової допомоги.

Менеджером з якості Оленою Морозенко звернуто увагу колег на обов’язковість дотримання Стандартів  якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі під час виконання доручень Регіонального центру. Адвокатам розповіли, як здійснюється моніторинг дотримання адвокатами стандартів якості, зокрема, шляхом спостереження за роботою адвоката в суді, проведення бесіди з клієнтами, яким надається безоплатна правова допомога.

Заступниця начальника відділу Лілія Чепурко ознайомила з механізмом нарахування та оплати за надану безоплатну вторинну правову допомогу за видами доручень, стадіями. Звернула увагу як правильно складати акти та розрахунки, які документи потрібно до них додавати, як працювати з калькулятором тощо.

По завершенні навчання та отримання вичерпних відповідей на запитання, адвокатам  роздали буклети з методичними рекомендаціями, які будуть в нагоді під час здійснення захисту у кримінальних провадженнях.

Всі присутні на ознайомчому семінарі адвокати виявили бажання укласти контракти для надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі. Тож вітаємо їх у нашій дружній команді.