назад
21.07.21

В Одесі завершився другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання правової допомоги від держави

21 липня 2021 року, у приміщенні правового клубу «Pravokator.Одеса» відбулося засідання комісії з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – комісія). Це другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання правової допомоги від держави, що проходив шляхом індивідуальних співбесід.

Сьогодні співбесіди пройшли 54 адвоката: їх оцінювали за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

З першим етапом конкурсу можна ознайомитися тут.

В якості членів комісії виступили заступник начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції в Одеській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) Анатолій Буряченко, заступник голови Ради адвокатів Одеської області Олександр Козлов, адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри адміністративного і фінансового права Національного університету «Одеська юридична академія» Анатолій Осадчий, а також представники Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги в Одеській області. Голова комісії – директорка Регіонального центру з надання БВПД Світлана Клішина.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають БВПД на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають БВПД на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

До 02 серпня 2021 року має бути підписаний протокол про результати конкурсу.

До 04 серпня 2021 року липня – направлений до Координаційного центру з надання правової допомоги.

До 11 серпня 2021 року дані про відібраних за результатами конкурсу адвокатів будуть внесені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Результати конкурсу будуть оприлюднені до 12 серпня 2021 року.