назад

В Подільську провели акцію на тему протидії домашньому насильству

Представники Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової взяли участь у акції на тему протидії домашньому насильству, яка була проведена спільно з Департаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради, відділом молодіжної політики Подільської міської ради, представниками поліції та заступницею голови міста Подільськ.

Учасники заходу інформували громадян про їх права та роздавали інформаційні листівки, у яких можна ознайомитися із методами захисту від домашнього насильства та контактами, якими можна скористатися у випадку складних життєвих ситуацій.

Якщо ви стали жертвою або свідком домашнього насильства – не нехтуйте своїми правами та звертайтесь за допомогою до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги”, – зазначають представники центру.

 

Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, якою передбачено захист, здійснення представництва інтересів особи у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами та складення документів процесуального характеру.

Адреси та телефони офісів системи БПД можна переглянути тут.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

Гаряча лінія Національної поліції України 0-800-50-0202 або 102

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації: 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних) або 116 123 (безкоштовно з мобільних).

Детальніше про акцію у м.Подільськ – у сюжеті телеканалу “ПЕТ”️.