назад
17.10.14

Відбувся черговий каскадний тренінг для адвокатів системи БВПД в м. Київ

IMG 0146

PA176315PA176302

  17 та 18  жовтня 2014 року в м. Києві відбувся черговий каскадний тренінг для адвокатів міста, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тему «Дії захисника із застосування окремих заході кримінально-правового впливу, із забезпечення доступу до належної медичної допомоги та у кримінальному провадженні на підставі угод».

  Участь у заході взяло 52 адвокати м. Києва.

Навчання провели:  

Експерт: Дорохова Юлія

Тренери-модератори: Світлічний Ігор, Байдик Олександр, Войтенко Катерина, Дорошенко Наталія.

Матеріали каскадних тренінгів

«Дії захисника у кримінальних провадженнях із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу, із забезпечення доступу до належної медичної допомоги та у кримінальних провадженнях на підставі угод»

 

Тематичні блоки тренінгу:

 

  • дії захисника у кримінальному провадженні із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу;
  • дії захисника із забезпечення доступу до належної медичної допомоги;дії захисника у кримінальному провадженні на підставі угод.

 

За визначеною тематикою впродовж жовтня планується проведення 39 каскадних тренінгів у регіонах України для адвокатів, залучених у 2014 році до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Каскадні тренінги організовано Координаційним центром та Івано-Франківським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Українською фундацією правової допомоги у рамках проекту «Забезпечення права на отримання медичної допомоги осіб, що є затриманими та перебувають в установах пенітенціарної системи» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

Каскадні тренінги – навчальні заходи для адвокатів системи БПД, що проводяться одночасно у всіх регіонах адвокатами-тренерами за визначеною тематикою. Основною метою проведення каскадних тренінгів є підвищення кваліфікації адвокатів, залучених до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі. За підсумками каскадних тренінгів учасники, що прослухають повну програму, отримують сертифікати.

 

 Фото 1        Фото 2         Фото 3         Фото 4         Фото 5          Фото 6        Фото 7

 

 Фото 8        Фото 9         Фото 10       Фото 11       Фото 12        Фото 13