назад

Відділ прикордонної служби “Запоріжжя” розширив знання щодо Порядку інформування Регіонального центру про випадки затримання осіб

Літо – пора відпусток. Прикордонна служба нагадує, якщо Ви плануєте поїздку за кордон у справах або відпочинок, обов’язково перевірте режим в’їзду і документи, які Вам знадобляться.

Наразі Україна входить до «зеленого переліку» і кількість туристів значно збільшилась, разом з тим і збільшилась кількість адміністративних правопорушень під час перетину державного кордону.

 

Відповідно положень Постанови КМУ №1363, яка регулює порядок інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, державна прикордонна служба є суб’єктом інформування.

Відповідно до повноважень працівники Державної прикордонної служби можуть здійснювати адміністративне затримання осіб на  підставах і  на строки,  визначені законами,  у тому числі іноземців та осіб без  громадянства,  які  незаконно  перетнули   державний   кордон України,  стосовно  яких  прийнято в установленому порядку рішення про передачу їх прикордонним органам  суміжної  держави,  на  час, необхідний для такої передачі.

З метою налагодження ефективної співпраці і швидкого реагування фахівці Регіонального центру  завітали до міжнародного аеропорту «Запоріжжя».

Володимир Антонцев, розповів працівникам відділу прикордонної служби “Запоріжжя” алгоритм інформування центрів правової допомоги при затриманні та порядок залучення адвоката.

Дякуємо  за цікаву екскурсію новим терміналом.

Ми раді співпраці і порозумінню та сподіваємось на подальшу співпрацю.