назад

Вітаємо наших партнерів – представників ЗМІ – з професійним святом!

День працівників радіо, телебачення та зв’язку встановлений Указом Президента України й відзначається 16 листопада. Саме в цей день у 1924 році у Харкові в ефірі прозвучала перша радіопередача. Вітаємо наших партнерів з професійним святом!

Ефективність нашої роботи безпосередньо залежить від комунікації зі ЗМІ. Ми вдячні за відповідальне ставлення і активну участь журналістів у висвітленні роботи системи БПД в регіоні. Сподіваємося на подальшу співпрацю! Ми відкриті до нових ідей та спільних проєктів», – зазначає директор Регіонального центру Світлана Клішина.

Для системи безоплатної правової допомоги дуже важлива підтримка ЗМІ: через мас-медіа ми розповідаємо людям про те, як реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу від держави. Завдяки співпраці зі ЗМІ навіть у найвіддаленіших куточках регіону маємо можливість ефективно донести громадянам правову інформацію.

Юридичні коментарі та публікації в інтернеті, газетні статті, телесюжети допомагають формувати правову культуру і свідомість громадян. Вмикаючи телевізор або радіо, можна почути правові поради на кожен день, роз’яснення законодавства, шляхи вирішення правових проблем, куди звертатися у разі порушення своїх прав, адреси та телефон гарячої лінії системи БПД. Через ЗМІ система БПД набуває популярності і завойовує авторитет.

У цьому році на Одещині у газетах та в інтернет-виданнях вийшло більше сотні юридичних статей, зокрема, в газетах «На пенсії», «Порто Франко», «Південна зоря», «Степовий маяк», «Наддністрянська правда», «Новини Южного», «Чорноморські новини», «Вісті Біляївки», «Вісті Ананьївщини», «Сільські новини», «Вперед» тощо.

Аліменти, земельні питання, прийняття спадщини, захист трудових прав працівників – громадяни потребують своєчасної та якісної правової інформації. Часом необдумані дії призводять до фатальних помилок і правових наслідків. Основне завдання нашої співпраці зі ЗМІ – превентивна робота та вчасне роз’яснення змін у законодавстві», – зазначає директор центру правової допомоги в м. Ізмаїл Зося Славицька.

На телебаченні та радіо з роз’ясненнями регулярно виступають юристи та адвокати системи безоплатної правової допомоги, а також транслюються відеоролики з алгоритмами дій для правового захисту на теми «Процедура позбавлення батьківських прав: передумови та наслідки», «Як оформити відпустку на період карантину», «Як поводитись під час трудових спорів», «Проблеми насильства в сім’ї», «Стягнення аліментів на утримання дітей», «Як отримати безоплатну правову допомогу» та інші теми.

За ефективну співпрацю ми вдячні нашим партнерам: телеканалам Думская ТV, 7 каналу, ТК Репортер, ТРК «Южная волна», ТК «Третій цифровий», «Круг», «Здоровье», ГРАД, ГЛАС, Академія, ТК Ізмаїл, Подільському ефірному ТБ, Першому міському радіо.