назад

Волонтери та фахівці Тернопільського місцевого центру розповіли дітям про захист їхніх прав

Починаючи з 1998 року в Україні 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цей день нагадує дорослим про те, що діти є особистістю із своїми правами та інтересами, до яких потрібно ставитися з розумінням та повагою.

З такої нагоди проводяться різні заходи в містах та селах. До таких заходів долучилися й працівники Тернопільського місцевого центру та Підволочиського бюро правової допомоги під час святкування Дня захисту дітей у Підволочиській та Великоберезовицькій ОТГ.

На святкування, яке відбулося на території Великоберезовицької ЗОШ, з’їхалися учні всієї громади. На дітей чекали цікаві конкурси, змагання, різні локації, подарунки та пригощення. Роботу правової локації Тернопільського місцевого центру допомогли забезпечити волонтери Вікторія Грабар і Софія Колінько. Діти з радістю розгадували ребуси та загадки, а найактивніші з них отримали цікаві призи. Найменшим нашим гостям дуже сподобалися тематичні розфарбовки, адже під час малювання ми цікаво спілкувалися про права дітей та чому важливо захищати свої права. Діти розповідали про свої права, про ситуації, коли їхні права були порушені і для усіх них було відкриттям, що вони ще мають право й на безоплатну вторинну правову допомогу.

Під час заходу в смт.Підволочиськ фахівчиня бюро правової допомоги Людмила Стефура розповіла дітям про захист їхніх прав та інтересів, які мають забезпечувати не лише батьки і рідні, але й всі громадяни нашої країни. Разом з тим звернула увагу, що в Україні є діти, які потребують особливого захисту своїх прав. Наша держава створила всі умови для захисту дітей від будь-яких форм поганого поводження з ними зі сторони батьків чи інших осіб, що несуть відповідальність за них, і створила відповідні державні та громадські організації, які займаються вирішенням таких проблем.

За захистом прав дітей, можна звернутися до будь-якого центру чи бюро правової допомоги в Україні. Безоплатна правова допомога завжди поруч!