назад

Всеукраїнський проєкт «Волонтер БПД» – вже має свої результати на Полтавщині

Першими волонтерами Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги стали Жанна Лазірська та Тетяна Козина, які пройшли необхідну співбесіду й уклали відповідні договори.

Відтепер Тетяна та Жанна будуть сприяти реалізації основних напрямів волонтерської допомоги:

  •  забезпечення доступу людей до безоплатної правової допомоги;
  • участь у підвищенні правової свідомості, культури та обізнаності населення (правопросвітництво), зокрема участь у заходах з інформування громадян про право на БПД та порядок його реалізації;
  •  здійснення пепренаправлення громадян до центру правової допомоги.

Волонтерки отримають унікальний досвід співпраці з системою надання БПД, можливість покращити власний рівень правових знань, шанс розширити ділові контакти та покращити навички комунікації.

Волонтер – це можливість забути про свої проблеми і в той же час бути для когось корисним, знайти нові зв’язки.

Для того щоб стати волонтером БПД необхідно: заповнити анкету, пройти дистанційний курс навчання «Основи волонтерської діяльності», отримати сертифікат про успішне проходження дистанційного курсу, а також пройти співбесіду та підписати договір про провадження волонтерської діяльності у сфері надання безоплатної правової допомоги.

Деталі та відповіді на найпоширеніші питання: https://bit .ly/2NbKx2B.

На Новосанжарщині до проекту «Волонтер БПД» долучилася перша волонтерка – Ольга Піскова. Пані Ольга планує співпрацювати з Полтавським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою сприяння підвищенню правової обізнаності громадян та спрощення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги шляхом поширення серед населення правової інформації та організації правопросвітницької роботи.

Щоб стати волонтером БПД потрібно:

  1. Заповнити анкету: https://cutt.ly/hlq3RxH;
  2. Пройти дистанційний курс «Основи волонтерської діяльності» та отримати електронний сертифікат: http://academy.legalaid.gov.ua;
  3. Пройти співбесіду з представником центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД).

Якщо співбесіда пройде успішно, центр з надання БВПД укладе з волонтером договір та видасть посвідчення волонтера.