назад

Вихованцям БФ «Мій дім» розповіли про порядок спадкування та приватизацію нерухомого майна

16 вересня фахівець Херсонського місцевого центру з надання БВПД Володимир Куценко провів лекцію для вихованців Благодійного фонду «Мій дім» на тему: «Порядок спадкування та приватизація нерухомого майна».

Варто зазначити, що аудиторію складала молодь із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах і якими опікується БФ «Мій дім». Дана категорія громадян досить часто стикається з різними проблемами, які потребують вирішення у правовому полі, тому даний захід був для них дуже цікавим та корисним.

Присутні, зокрема, дізналися про поняття «приватизація», його значення, про інші форми правочинів, які несуть за собою зміну власника, про час настання права власності, його обсяги та форми реалізації.

Окремо правник зупинився на питанні спадкування, що відповідно до статті 1216 Цивільного кодексу України визначається як перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

Крім того, Володимир Куценко пояснив, що спадкування, в тому числі і нерухомого майна, може бути за законом та за заповітом, поінформував про процедуру вступу у спадщину, про категорії осіб, які можуть бути усунені від спадкування та за яких підстав.

По завершенню лекції відбулося обговорення теми в форматі «запитання -відповідь».