назад

Вийшов червневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Продовжується випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» і в червневому випуску видання читайте найбільш актуальні та цікаві події з життя системи БПД області та роз’яснення норм чинного законодавства. Червень виявився багатим т на державні та професійні свято, тому у черговому випуску вітання від Голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова напередодні дня Конституції України.

23 червня в Україні відзначається день державної служби про етапи становлення державної служби в Україні розповідає заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях Артем Тімощук

1 липня відзначається 5 річниця створення місцевих центру. Про напрацювання місцевих центрів а вітання колег зі святом читайте у статті директора Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області Олександра Черчатого.

Про свій досвід роботи у місцевих центрах с моменту їх створення діляться Анастасія Гречка та Максим Паляниця.

Успіхами Решетилівської ОТГ ділиться секретар Решетилівської міської ради, депутат Решетилівської міської ради VII скликання Оксана Дядюнова.

У рубриці інтерв’ю з експертом – начальник філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Олександр Дем’яненко розповідає про комунікації органів пробацїі та системи БПД, спільну правопросвітницьку роботу задля забезпечення правовою допомогою соціально вразливих категорій.

Цього місяця героєм рубрики «Людина права» став начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Юрій Ночовний.

Про новації закону України «Про публічні закупівлі» читайте у рубриці зміни у законодавстві.

Серед постійних рубрик видання: громадські радники інформують, сторінка та регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, адвокат консультує.

Також можна ознайомитися із зразками документів, прикладами успішної практики системи БПД, переглянути медіа галерею з найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

До Вашої уваги також відеоконсультації фахівців системи БПД та найбільш яскраві онлайн-заходи протягом червня.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

Приємного читання!