назад

Взаємо корисна співпраця Регіонального центру та відділення Фонду державного майна України

З метою пошуку креативних шляхів взаємодії в правовому просторі 6 квітня фахівці системи безоплатної правової допомоги Прикарпаття зустрілися з керівництвом Регіонального відділення Фонду державного майна по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях.

На зустрічі були присутні керівництво Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області та Регіонального відділення Фонду державного майна.

Директор Регіонального центру з надання БВПД в області Михайло Євчук розповів присутнім про систему та особливості надання безоплатної правової допомоги.

«Право на безоплатну правову допомогу – гарантована Конституцією України можливість громадянина України, іноземця, особи без громадянства, у тому числі біженця чи особи, яка потребує додаткового захисту, отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу у випадках, передбачених цим Законом України «Про безоплатну правову допомогу», – повідомив  він.

Відповідаючи на питання фахівців Регіонального відділення Фонду державного майна, Михайло Євчук розказав про роботу місцевих центрів та бюро правової допомоги, з якими питаннями до них звертаються. Він  зазначив про право людей на правову інформацію незалежно від майнового статусу, враховуючи також правові консультації з питань, які стосуються приватизації та оренди об’єктів держмайна, що може стати в нагоді потенційним учасникам орендних та приватизаційних аукціонів. Також ознайомив з умовами співпраці адвокатів, які співпрацюють зі системою БПД.

Начальник  Регіонального відділення Фонду державного майна по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях Володимир Солонина  розповів про  діяльність Регіонального відділення,  пріоритетні напрямки у сфері оренди та приватизації державного майна. Детально про порядок та процеси орендування та приватизації об’єктів нерухомості в області ознайомили керівники відділів Оксана Гординська та Михайло Гавриляк.

Наприкінці зустрічі учасники висловили основний меседж: ми потрібні один одному і зможемо ефективно співпрацювати, залучаючи експертів Регіонального відділення Фонду державного майна до проведення правопросвітницьких заходів, надання правової інформації з актуальних питань, які потребує та чи інша аудиторія

Така спільна взаємодія сприятиме ефективності процесів приватизації та оренди в інтересах суспільства, інвесторів і держави.