назад

Про співпрацю системи БПД на Буковині з адвокатами

19 грудня в Україні відзначатимуть День адвокатури. Діяльність системи безоплатної правової допомоги нині важко уявити без адвокатів, адже саме їм доручено виконувати значний обсяг роботи, пов’язаний із захистом прав громадян та їх представництво в суді.

З Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області на сьогодні за контрактом співпрацюють 92 адвокати.  14 з них доєдналися за підсумками цьогорічного конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Від початку 2021 року Регіональний центр видав 1027 доручень адвокатам для надання БВПД (приміром, у 2020 році було 820 таких доручень).

Система БПД у регіоні приділяє значну увагу дотриманню адвокатами стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги. На цьому щоразу наголошує під час зустрічей із адвокатами начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру Владислав Шаблій.

«Вагома кількість успішних справ у кримінальному, цивільному та адміністративному процесах свідчить про добросовісну роботу адвокатів, які співпрацюють з Регіональним центром. Тому, наше з вами спільне завдання – повага до клієнтів та дотримання стандартів якості в роботі», – каже Владислав Шаблій.

Також буковинських адвокатів, які співпрацюють із системою БПД, активно залучають до різноманітних тренінгів та вебінарів. Приміром, нещодавно адвокати взяли участь у навчальному заході з питань захисту прав осіб вразливих до ВІЛ, який провели у Чернівцях, а також мали змогу долучитися до вебінару на тему: “Європейська соціальна хартія та її імплементація в Україні”.

«Від професіоналізму адвоката напряму залежить успіх у тій чи іншій справі. Тому система БПД зацікавлена у підвищенні професійних навичок адвокатів, які з нами співпрацюють, адже у нас єдина мета – надати людям якісну правову допомогу», – наголосив директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну.

Перелік успішних справ за участю адвокатів, які співпрацюють з системою БПД у Чернівецькій області:

   https://www.legalaid.gov.ua/publications/uspishni-spravy/?region=34