назад

Для клієнтів системи безоплатної правової допомоги підготовлені буклети «Як отримати компенсацію за житлові будинки (квартири), які зруйновано на Сході України внаслідок збройної агресії Російської Федерації».

Буклети розроблені Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги та партнерами.

Однією з найболючіших проблем внутрішньо переміщених осіб, з якими вони звертаються до системи безоплатної правової допомоги, є житлова. Детальне роз’яснення, як отримати компенсацію за зруйноване житло на Сході України внаслідок збройної агресії Росії, можна прочитати у буклеті.

Зокрема, у ньому наведено покроковий алгоритм дій та надано детальний перелік документів, що необхідні для отримання грошової компенсації постраждалим, які є власниками житла на контрольованій Урядом України території та яке було зруйноване після 14 квітня 2014 року.

Буклети будуть надруковані накладом 3 тис. примірників та направлені до Маріупольського, Краматорського та Сєвєродонецького місцевих центрів з надання БВПД для поширення під час тематичних правопросвітницьких заходів та серед партнерських організацій, які опікуються питаннями захисту ВПО.

Буклет можна завантажити з офіційного вебсайту системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/publikatsiyi/buklet-yak-otrymaty-kompensatsiyu-za-zhytlo-zrujnovane-vnaslidok-zbrojnoyi-agresiyi-rf/