назад

Як в Чернігові інформують громадян про роботу системи з надання безоплатної правової допомоги

«Без реклами відбудеться найжахливіше – не відбудеться нічого» – Том Біскарді

Ефективна робота центрів з надання правової допомоги багато в чому залежить від поінформованості громадян про можливість отримати безоплатну правову допомогу.  Ми більше довіряємо тому, що бачимо поруч з собою, наприклад – рекламі. Тому, окрім правопросвітницьких заходів,  важливим етапом в інформуванні громадян про роботу системи безоплатної правової допомоги залишається розміщення зовнішньої реклами.

Завдяки підтримці наших партнерів з поміж рекламних агентств, комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування цьогоріч нам вдалось розмістити значну кількість зовнішньої реклами на умовах соціальної реклами.

Загалом, в цьому, році жителі Чернігова могли більше дізнатись  про роботу системи БПД завдяки розміщенню – 20 білбордів, 10 сітілайтів та понад 30 плакатів,  які було розміщено в муніципальному транспорті міста.

Зовнішня реклама розміщувалась в рамках всеукраїнських інформаційних кампаній, що проводила система безоплатної правової допомоги, які були присвячені:

старту земельної реформи – поширювалась інформація про можливість власників чи користувачів земельних ділянок отримати правову допомогу щодо юридичних операцій з землею;

роботі системи безоплатної правової допомоги – інформувалось громадян про право звернутись за правовою допомогою та її види;

протидії булінгу – розміщувалась інформація щодо нетерпимості до проявів булінгу   та можливості проконсультуватись у випадку вчинення булінгу.

Також зазначалось як отримати правову допомогу:

  • зателефонуйте за безкоштовним номером системи БПД – 0 800 213 103;
  • зверніться до місцевих центрів та бюро правової допомоги
    https://www.legalaid.gov.ua/tsentry);
  • перегляньте правові консультації на довідково-інформаційній платформі правових консультацій «WikiLegalAid»: https://wiki.legalaid.gov.ua
  • скористайтеся мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога» на Google Play чи App Store: https://bit.ly/3hwwgqR