назад

Як захищають трудові права клієнтів на Харківщині

1 Травня в Україні святкується День праці. Для багатьох цей вихідний асоціюється з шашликом, для когось є нагодою відкрити дачно-городний сезон… Але давайте не забувати про значення та сенс цього дня. Свято відзначається в 143 країнах світу. Згадаємо його історію та розповімо, як захищають трудові права громадян у наших місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Святкування Дня праці є знаком пам’яті про робітничі протести в Чикаго, які почалися 1 травня 1886 року. Того дня сотні тисяч робітників найбільших промислових центрів США вимагали впровадження 8-годинного робочого дня. У 1890 році в багатьох країнах Європи та Америки 1 травня вперше відзначили День міжнародної солідарності трудящих. День робітничої солідарності в Україні вперше відзначили також 1890 року — у Львові.

 

У 2017 році Верховна Рада України внесла зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України, відповідно до яких «День міжнародної солідарності трудящих» було перейменовано на «День праці».

Напередодні цього свята доцільно згадати про дотримання трудових прав громадян України. Стаття 43 Конституції України гарантує, що кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.

Держава створює умови для повного здійснення громадянами права на працю, гарантує рівні можливості у виборі професії та роду трудової діяльності, реалізовує програми професійно-технічного навчання, підготовки і перепідготовки кадрів відповідно до суспільних потреб.

При цьому кожен має право на належні, безпечні та здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом. Громадянам гарантується захист від незаконного звільнення. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом. Це закарбовано в Основному Законі України.

У разі порушення трудових прав кожна людина має право захищати їх будь-якими способами, не забороненими чинним законодавством. Належну юридичну підтримку в цьому надають працівники державної системи безоплатної правової допомоги.

До Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у 2020 році надійшло 250 звернень з трудового права на первинну правову допомогу та 19 — на вторинну правову допомогу. За неповних 4 місяці 2021 році вже було 126 звернень щодо первинної допомоги та 2 — щодо вторинної.

Частіше за все клієнти звертаються за консультацією з питань звільнення та захисту трудових прав у разі ліквідації, реорганізації підприємства, організації. При зверненні за вторинною правовою допомогою найбільш поширене питання — стягнення невиплаченої заробітної плати й компенсацій під час звільнення.

Наведемо як приклад успішний кейс зі сфери трудового права юриста Чугуївського місцевого центру з надання БВПД.

До Центру адресувався пан Олексій (ім’я змінено), який поскаржився, що, попри звільнення його з роботи (а працював він на фізичну особу – підприємця, на посаді прибиральника сміттєвих кіосків), йому досі не виплачено заборгованість із заробітної плати в сумі 18 635,17 грн. Також роботодавець протягом 5 місяців не сплачував із заробітку робітника єдиний соціальний внесок, тому йому не зараховано страховий стаж за цей період.

З огляду на те, що пан Олексій належить до категорії малозабезпечених осіб (до яких потрапив, не в останню чергу, через те, що тривалий час не отримував зарплату), Чугуївським місцевим центром йому було надано вторинну безоплатну правову допомогу.

Юрист Центру – адвокат Микола Мазницький – склав позовну заяву та відстоював права клієнта у Чугуївському міському суді Харківської області.

І суд став на сторожі порушених трудових прав і виніс рішення, яким задовольнив вимоги позивача та зобов’язав підприємця виплатити своєму колишньому працівникові всю заборгованість і сплатити за нього єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, аби відпрацьовані 5 місяців були внесені у страховий стаж.

Характерно, що відповідач навіть не став подавати апеляцію на дане рішення.

Юрій Чумак, головний спеціаліст Чугуївського місцевого центру

 

У Первомайському місцевому центрі правові питання у сфері трудових правовідносин становлять близько 6 % від загальної кількості звернень і перебувають у десятці найпоширеніших питань, з якими звертаються клієнти.

Серед позитивних рішень, прийнятих судами за позовними заявами, складеними з питань, пов’язаних із захистом трудових прав, переважна більшість – питання стягнення виниклої заборгованості із заробітної плати, встановлення фактів, що мають юридичне значення (встановлення фактів належності правовстановлюючих документів, виконання робіт), розірвання трудових договорів, які укладались на території окремих районів Луганської чи Донецької областей або в окупованому Криму. Також надходять звернення від учасників бойових дій з питань ненарахування і невиплати при звільненні грошових коштів за невикористану додаткову відпустку.

Так, рішенням Лозівського міськрайонного суду Харківської області https://reyestr.court.gov.ua/Review/88166170 задовольнили вимоги клієнта та зобов’язали Лозівський міськрайонний центр зайнятості зняти з реєстрації трудовий договір, зареєстрований Ялтинським міським центром зайнятості; рішенням Лозівського міськрайонного суду Харківської області https://reyestr.court.gov.ua/Review/92461038 задовольнили вимоги клієнта та стягнули з ТОВ ЛКМЗ на користь клієнта компенсацію втрати частини заробітної плати у зв’язку з порушенням строків її виплати та моральну шкоду; судовим наказом Барвінківського районного суду Харківської області https://reyestr.court.gov.ua/Review/91635914 задовольнили вимоги клієнта та стягнули з Державного підприємства «Хлібна база № 85» Державного агентства резерву України середній заробіток за весь час затримання до дня фактичного розрахунку; рішенням Закарпатського окружного адміністративного суду https://reyestr.court.gov.ua/Review/94422116 позовні вимоги клієнта задовольнили, визнали протиправною бездіяльність військової частини щодо ненарахування та невиплати клієнту, у зв’язку зі звільненням з військової служби в запас, грошової компенсації за невикористані календарні дні додаткової відпустки як учаснику бойових, зобов’язали військову частину нарахувати та виплатити клієнту грошову компенсацію за невикористані календарні дні додаткової відпустки як учаснику бойових дій за 2015, 2016, 2017 роки.

У 2021 році рішеннями Сахновщинського районного суду Харківської області від 30.03.2021 року https://reyestr.court.gov.ua/Review/95879056; https://reyestr.court.gov.ua/Review/95879053 задовольнили вимоги клієнтів щодо встановлення факту належності особі правовстановлюючого документа, а саме трудової книжки колгоспника, наразі вони набирають законної сили.

Тривале перебування регіону в червоній зоні та посилення карантинних обмежень наразі не обмежує можливості жителів громад щодо отримання якісної безоплатної правової допомоги.

Ірина Шевченко, директор Первомайського місцевого центру