назад

Як зробити літо безпечним про це говоритимуть під час чергового вебінару у Полтаві

Наразі тривають літні канікули та в самому розпалі сезон літніх відпусток. Як завжди, кожен із нас проведе їх по-різному. Подорожі, екскурсії, море, гори, походи, багато друзів – все це чекає на нас влітку. Проте, на жаль, іноді вони не проходять без прикрих випадків (пожежі, утоплення) із вини дітей. Легковажне поводження з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Для того, щоб літні канікули б стали можливістю набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах, слід пам’ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований.

Саме на тематику безпечного літнього відпочинку орієнтувалися організатори правопросвітницької акції «Правосвідоме літо» обираючи питання для висвітлення на онлайн – заходах.

Так, 15 липня 2020 року об 11:00 відбудеться черговий вебінар на тему: «Безпечне літо».

Питання:

  1. Правила безпеки на воді у літній період.
  2. Правила пожежної безпеки.
  3. Поведінка вдома та на вулиці.
  4. Попередження випадків безвісного зникнення дітей.

Спікери:

  • Ірина Миколаївна Москаленко – начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУ НП у Полтавській області.
  • Олександр Леонідович Боцва – старший майстер виробничого навчання навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Посилання для підключення – https://www.youtube.com/watch?v=ZNGpIwbUYz4&feature=youtu.be

 

До зустрічі на вебінарі!