назад

Юридична допомога – право кожного, і мешканці Вінницької області вкотре переконалися в цьому на власному досвіді

Уже два тижні Вінниччина перебуває у червоній зоні епідемічної небезпеки, проте навіть в умовах пандемії громадяни не можуть залишатися наодинці зі своїми юридичними проблемами. А тому фахівці системи безоплатної правової допомоги продовжують надавати юридичний супровід тим, хто цього потребує. Звичайно, кожен наш працівник, який проводить заходи чи здійснює прийом громадян, має повний курс вакцинації, і громадяни, які приходять на прийом, можуть бути впевнені, що спілкуються безпечно.

Протягом цього тижня працівники Чечельницького та Теплицького бюро правової допомоги здійснили ряд правопросвітницьких заходів та виїзних прийомів громадян там, де на це дозволяли карантинні умови.

Фахові консультації від Олександра Тульчія та Володимира Гончара у ці дні отримали мешканці села Веселівка та села Тартак. Дуже багато питань стосувалися землі: встановлення меж земельної ділянки в натурі та порядок її приватизації; порядок оформлення права власності на нерухоме майно та землю. Також громадян цікавив порядок оформлення спадкового майна за законом, соціальне забезпечення та порядок оформлення субсидій, адже у тих регіонах, де запроваджені епідемічні заходи червоного рівня, мешканці мають право скористатися підвищеними нормативами субсидіювання.

Усіх, хто відвідав заходи чи індивідуальні прийоми, ознайомили з діяльністю системи БПД і послугами, які надають юристи, а також порядком отримання правової допомоги. Не оминули юристи й акцію “16 днів проти насилля”, яка стартувала цього тижня по всій Україні. Фахівці розповідали про можливості захисту від домашнього насилля та надавали контакти служб реагування.

Звертайтеся за безоплатною юридичною консультацією до одного з центрів або бюро правової допомоги, які працюють на території Вінницької області.