назад
14.02.20

Юридичні консультації у Telegram-каналі

Власний Telegram-канал сьогодні, 14 лютого, з’явився у системи безоплатної правової допомоги (БПД). Відтепер корисний безкоштовний юридичний контент буде зібраний «в одному місці» за посиланням: t.me/ualegalaid.

У Telegram-каналі будуть публікуватися актуальні юридичні поради, які допоможуть краще розуміти свої права. Трудове, сімейне, пенсійне, земельне та інше законодавство з прикладами з практики та порадами щодо механізмів захисту порушених прав. Поради максимально адаптовані для людей, які незнайомі з юридичною термінологією, та детально роз’яснюють правові питання, з якими найчастіше стикаються у побуті, на роботі, під час відпочинку чи у сімейних відносинах тощо.

Консультації готують кваліфіковані юристи системи БПД з усієї України. Тематика визначається як на підставі звернень за правовою допомогою, так і з огляду на судові рішення, новації законодавства та топ-теми у медійному просторі. Тільки актуальні новини, корисна інформація та приклади з практики.

Усі пропозиції, ідеї та запитання щодо роботи Telegram-каналу «Безоплатна правова допомога» просимо надсилати на e-mail: [email protected]
Також інформацію про роботу системи БПД ви можете черпати з мереж:
Facebook – www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid
Іnstagram – www.instagram.com/ualegalaid
Youtube – www.youtube.com/user/Legalaidgovua
Або ж відвідати офіційний сайт – legalaid.gov.ua
Якщо ж залишилися питання – телефонуйте 0-800-213-103, вас безкоштовно проконсультують та порадять, як діяти для вирішення своєї проблеми.