назад

Юристи безоплатно консультували учасників агропромислової виставки “Агро-Вінниця”

7 вересня у Вінниці стартувала велика агропромислова виставка “Агро Вінниця”. Такі масштабні заходи в регіоні не обходяться без участі юристів системи Безоплатної правової допомоги. Ось і цього разу фахівці Регіонального і місцевих центрів об’єднали свої зусилля заради консультування учасників заходу. 

На виставку, яка проходила на території аеропорту “Вінниця”, прибуло чимало підприємців-аграріїв, зацікакавлених громадян, посадовців та гостей міста. Юристи системи безоплатної правової допомоги організували намет біля реєстраційної стійки, так, щоб кожен учасник виставки одразу міг побачити символіку БПД. Охочі могли отримати в подарунок брендовані ручки, записники та еко-торбинки від нашої організації.

Проте більшість громадян цікавили саме консультації юристів. Люди цікавилися оформленням земельних ділянок, наданням паїв в оренду, запитували, як прийняти в спадщину землю. Оскільки на виставці були присутні представники банків, які пропонували учасникам оформити аграрну техніку в кредит, то юристи надавали консультації і щодо правових аспектів при оформленні кредитів. Протягом дня до юристів підходили і підходили на консультування. Також працівники БПД ходили серед виставкової техніки у футболках з символікою “безоплатна правова допомога”, і це давало змогу проконсультувати ще більше учасників виставки.

Організацією консультування займалася Марина Лукіянова, директорка Регіонального центру, та Сергій Фролов, заступник директора, які зустрічали новоприбулих учасників і скеровували їх, за потреби, до юристів: Олександра Левицького, Максима Митка, Тетяни Шубенко та інших фахівців. Крім того, у розповсюдженні рекламних флаєрів допомагали студенти Національного Аграрного університету, які навчаються за напрямком “право”.

День був довгий та насичений, і радує те, що на таких широкомасштабних заходах завжди присутні юристи БПД, які консультують, роз’яснюють та допомагають людям знайти відповіді на їх правові питання.