назад

Координаційний центр з надання правової допомоги постійно працює над підвищенням якості надання правових послуг, зокрема покращуючи професійні знання та навички фахівців системи безоплатної правової допомоги та адвокатів, які з нею співпрацюють. Регулярні тренінги, семінари стали невід’ємною частиною навчального компоненту системи БПД.

Найзручнішим та найактуальнішим в умовах пандемії є дистанційне навчання. Розвиваючи цей напрям, система БПД створила нову версію платформи дистанційного навчання, яка розміщена у відкритому доступі за адресою http://academy.legalaid.gov.ua.

Цей ресурс спрямований на самостійне навчання та розвиток працівників системи БПД, адвокатів та представників інших професійних спільнот, а також громадян, які бажають покращити свої практичні знання у сфері права.

Навчальні курси платформи присвячені актуальним правовим темам:

  • основним питанням у сфері земельних правовідносин;
  • попередженню та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству;
  • захисту прав внутрішньо переміщених осіб та осіб що постраждали від збройного конфлікту.

Детально розповідають про діяльність системи БПД:

  • «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги»;
  • «Основи волонтерської діяльності».

Розвивають корисні для ефективної роботи навички:

  • «Ефективна комунікація та власна ефективність».

Щоб отримати можливість пройти навчання, треба лише зареєструватися, після чого обрати будь-який цікавий для себе курс. Після успішного проходження модулів та тестів генерується сертифікат з ім’ям та прізвищем користувача та унікальним кодом.  Детальніше про це можна дізнатися у відеоролику.

 

Платформа розроблена в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Адмініструється командою мережі правових клубів PRAVOKATOR.