назад

Засідання керівної ради за участі очільників центрів з надання БВПД Сумщини

В онлайн-режимі відбулося перше в 2021 році засідання керівної ради під головуванням очільниці Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олени Демченко. Разом з директорами місцевих центрів розглянули важливі питання діяльності системи БПД в регіоні впродовж 2021 року.

Керівництво обговорило питання погодження зведеного кошторису Регіонального центру та підпорядкованих місцевих центрів на 2021 рік і розрахунків до нього, плану асигнувань загального фонду державного бюджету Регіонального та місцевих центрів на 2021 рік.

Також під час наради погодили штатні розписи Регіонального та місцевих центрів на 2021 рік.

Заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Валентина Волобуєва наголосила на тому, що надано алгоритм дій, що пропонується центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги під час залучення, оплати послуг та відшкодування витрат адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу; договір про оплату послуг адвоката за надання безоплатної вторинної правової допомоги; договір про відшкодування витрат, пов’язаних з наданням безоплатної вторинної правової допомоги; контракт з адвокатом, який надає безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі. Також фахівчиня звернула увагу директорів на врахуванні  під час підписання  контрактів нового районування.

«Новий рік роботи – це нові виклики, нові перспективи та плани. Незмінною має залишатися висока якість надання безоплатної правової допомоги громадянам», – підсумувала директорка Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олена Демченко.