назад

Заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко виступила спікером у онлайн-школі волонтера

21 листопада заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко взяла участь у якості спікера під час навчання у онлайн-школі волонтера, організованому ГО «А що зробив ти?» за участю ГО «Центр розвитку сім’ї та батьківства «Мій дім».

Олена Вікторівна повела лекцію на тему: «Законодавчі ініціативи соціальної роботи, права та обов’язки волонтерів».

Під час свого виступу юристка зробила огляд законодавства, яким регулюються питання здійснення соціальної роботи, а також детально зупинилася на правових аспектах здійснення волонтерської діяльності. Також майбутні волонтери, які взяли участь у навчанні, дізналася про основні напрямки здійснення волонтерської діяльності, хто може бути волонтером, про укладення договору з волонтерами, а  також права та обов’язки волонтерів.

До заходу також були залучені у якості спікерів начальниця Дніпровського районного відділу пробації Олена Гарькава, начальниця відділу Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Краска, директорка Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жанна Кавун.