назад

Затишний дитячий будиночок: на Дніпропетровщині для дітей провели кінопоказ.

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей фахівець Солонянського бюро правової допомоги – Ірина Усенко провела для вихованців місцевого групового будинку для дітей, позбавлених батьківського піклування, справжнє свято із переглядом кіно, цікавими завданнями і розповіддю про їхні права.

«З моменту відкриття в селищі сучасної домівки для дітей, які залишилися без батьківського піклування, наше бюро взяло собі за традицію проводити для них різноманітні активності. Розповідаємо їм про їхні права як членів нашого суспільства. Не забуваємо і  про обов’язки, звісно.  Діти завжди радо нас зустрічають і дарують свої посмішки», – говорить фахівець Солонянського бюро правової допомоги Ірина Усенко.

Діти залюбки відповідали на питання і вирішували завдання. Після перегляду фільму «Абетка» (режисер – Мадлі Ляене) перейшли до жвавого обговорення. Приємно, що стрічка не залишила їх байдужими і викликала неабиякий інтерес. Демонстрація фільму відбулась в межах онлайн-кінотеатру Docudays UA.

«Такі заходи з правового виховання для діточок нашого закладу є дуже важливими, вони завжди з нетерпінням чекають у гості фахівців системи безоплатної правової допомоги», зазначила директор Солонянського групового будинку Ольга Полторацька.

Наприкінці заходу діти отримали паспорти прав дитини, канцелярське приладдя і смачні солодощі.