назад
22.07.21

Завершився другий етап конкурсу з відбору адвокатів для системи БПД на Львівщині

22 липня завершився другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги на Львівщині. Два дні комісія з відбору адвокатів заслуховувала на своїх засіданнях двадцять два учасника конкурсу.

21 липня індивідуальну співбесіду пройшли шістнадцять адвокатів, а решта шість – на другий день конкурсу.

Завданням комісії було в процесі спілкування оцінити конкурсантів з точки зору їхньої мотивації до надання безоплатної правової допомоги, а також комунікабельність, емоційну врівноваженість та вміння адвоката представити приклади надання ним правової допомоги.

Затверджене протоколом рішення комісії найближчим часом буде скероване до Координаційного центру, який наділений повноваженнями щодо внесення до Реєстру адвокатів відповідних відомостей про адвокатів, які отримали оцінки, достатні для їх включення до зазначеного Реєстру, а результати конкурсу будуть оприлюднені до 12 серпня на офіційних веб-сайтах Мін’юсту, Координаційного центру, Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції та Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області.

Адже створена державою система безоплатної правової допомоги найбільше зацікавлена, аби інтереси її клієнтів представляли кращі фахівці своєї справи.