назад

Земельна реформа: нові борди про отримання БПД із земельних питань з’явилися на Одещині

У жовтні у містах та містечках Одещини з’явилася нова зовнішня реклама про надання БПД власникам та користувачам землі. Усього розміщено 19 бордів у Одесі, Кодимі, Окнах, Великій Михайлівці, Татарбунарах, Тарутино, Арцизі, Доброславі, Великоплоскому, Андрієво-Іванівці та Біляївці.

«Нам вдалося розмістити інформацію про послуги системи БПД завдяки співпраці з місцевою владою та їхніми відділами реклами», — зазначає юрист Одеського МЦ Тетяна Дімова.

На кожному борді вказані адреси найближчого пункту доступу до системи БПД.

«Ми сподіваємося, що ця реклама спонукатиме мешканців Одещини вирішувати свої правові питання, і вони звернуться за отриманням консультації чи правової допомоги до системи БПД, адже ми — поруч», — коментує юрист Арцизького МЦ Тетяна Соколова.

Юристи, які працюють у центрах та бюро правової допомоги, мають великий практичний досвід та знання в галузі земельного права. Наразі система надання БПД долучена до реалізації проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України», який реалізується відповідно до Угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Нагадуємо, якщо вам потрібна правова консультація з будь-яких питань, у тому числі щодо земельних правовідносин:

  • зателефонуйте за безкоштовним номером системи БПД – 0 800 213 103;
  • зверніться до місцевих центрів та бюро правової допомоги
    ( https://www.legalaid.gov.ua/tsentry);
  • перегляньте правові консультації на довідково-інформаційній платформі правових консультацій «WikiLegalAid»: https://wiki.legalaid.gov.ua
  • скористайтеся мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога» на Google Play чи App Store: https://bit.ly/3hwwgqR