назад

Жителям Городнянської ОТГ надавалась правова допомога

22 вересня 2021 року мешканцям сіл Гніздище, Моложава, Дроздовиця, Володимирівка та Ільмівка Городнянської ОТГ надавалась правова допомога.

Директор Чернігівського МЦ Володимир Бобруйко, фахівці центру Юлія Бойко та Світлана Махріна, заступник начальника відділу Городнянське бюро правової допомоги Тетяна Костюкова та головний спеціаліст відділу Ріпкинське бюро правової допомоги Євгенія Панова спільно із заступником начальника відділу комунікації та правопросвітництва Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Дмитро Савуляк провели правопросвітницькі заходи із земельних питань в межах реалізації Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» та надали правову допомогу.

Під час зустрічі із мешканцями громади їх було проінформовано про порядок набуття та реалізації права власності на земельну ділянку, правове регулювання користування земельною ділянкою, встановлення меж земельних ділянок, присвоєння кадастрових номерів, порядок та підстави надання безоплатної правової допомоги (первинної та вторинної), способи захисту прав людини, відповідальність за порушення земельного законодавства, порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги.

По завершенню заходів у населених пунктах працювали консультаційні пункти доступу до безоплатної правової допомоги. За отриманням правової допомоги в звернулося двадцять дві особи, які отримали двадцять чотири консультації.

Громадянам надавалися консультації з питань пенсійного, земельного, цивільного, спадкового, сімейного законодавства.

У зазначених населених пунктах серед населення розповсюджено інформаційні буклети  правового характеру та візитки із зазначення контактних номерів та адресою Центру.