назад

Зимнівська ОТГ – активний партнер у вирішенні земельних питань

Центр активності громадян у селі Бубнів Зимнівської територіальної громади є креативним простором для обговорень, консультацій та зустрічей, місцем громадської взаємодії. Саме тут 8 вересня 2021 року говорили про реалізацію пілотного проєкту «Програма прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України».

На зустріч із директором Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ларисою Базілою прибули сільський голова В`ячеслав Католик, старости старостинських округів та фахівці з питань земельних ресурсів та комунальної власності і охорони природного середовища громади.

У своєму виступі директорка місцевого центру Лариса Базіла ознайомила присутніх із діяльністю місцевого центру та шляхами реалізації проєкту «Програма прискорення приватних інвестицій у сільське господарство». Не оминула своєю увагою й активну співпрацю з органами місцевого самоврядування, зокрема в частині здійснення виїзного консультування громадян та надання адресної правової допомоги.

Говорячи про правові проблеми мешканців громади, пов’язані із земельним законодавством, сільський голова В`ячеслав Католик відмітив дієву допомогу місцевого центру у їх вирішенні.

Враховуючи те, що Зимнівська територіальна громада об’єднує 7 колишніх сільських рад, чисельністю населення 8700 осіб, учасники заходу підтримали думку представників місцевого центру щодо активізації правопросвітницької діяльності, зокрема з питань земельних правовідносин. Для цього Центр активності громадян с. Бубнів запропонував свої послуги з організації та проведення не тільки правопросвітницьких заходів, але й для здійснення прийому громадян фахівцями місцевого центру.

Також цього дня начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги місцевого центру Олексій Кірносов здійснив консультування жителів Бубнівського старостинського округу.