назад

Звіти про стан розгляду запитів на публічну інформацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Київській області

Звіти про стан розгляду запитів на публічну інформацію за ІI півріччя 2020 року.

Звіт про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Київській  області за ІI півріччя 2020 року.

Звіт про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Білоцерківськомумісцевому  центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за ІI півріччя 2020 року.

Звіт про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Броварському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за ІI півріччя 2020 року.

Звіт про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Вишневському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за ІI півріччя 2020 року.

Звіти про стан розгляду запитів на публічну інформацію за I півріччя 2020 року.

Звіт про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Київській  області за І півріччя 2020 року.

Звіт про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Білоцерківськомумісцевому  центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за І півріччя 2020 року.

Звіт про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Броварському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за І півріччя 2020 року.

Звіт про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Вишневському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за І півріччя 2020 року.