назад

Адвокат домігся визнання невинуватості та виправдання особи

Справу вів  за дорученням Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано – Франківській області адвокат Яблончук Володимир Йосипович. За допомогою захисника пані Марію у пред’явленому обвинуваченні визнано невинуватою та виправданою у зв’язку з недоведеністю у вчиненні кримінального правопорушенню.

Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області на підставі постанови Івано-Франківського міського відділу міліції УМВС МВС в області було видано доручення захиснику системи для надання безоплатної вторинної правової допомоги  для громадянки  Марії, яку підозрювали у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ст.190 ч.4 КК України, а саме. шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Відповідно до ст. 62 Конституції України, обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачиться на її користь. При цьому, відповідно до ч.3 ст. КПК України, обвинувальний вирок не може ґрунтуватися на припущеннях і ухвалюється лише за умови доведення у ході судового розгляду винуватості особи у вчиненні кримінального правопорушення.

Завдяки  професійним діям, правильній позиції захисту адвоката системи БПД Яблончука Володимира Йосиповича Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області ухвалив громадянку Марію у пред’явленому обвинуваченні визнати невинуватою та виправдати у зв’язку з недоведеністю у вчиненні кримінального правопорушення. Також, цивільний позов про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої вчиненням кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 190 КК України – залишити без розгляду. Арешт накладений на автомобіль пані Марії, відповідно до ухвали слідчого судді Івано-Франківського суду – скасувати.

Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень за номером  №344/7861/15-к.

Посилання на рішення суду в Єдиному державному реєстрі судових рішень https://reyestr.court.gov.ua/Review/101751415.