назад

Адвокат Лілія Лукацька виграла справу у монополіста «Київоблгаз Збут»

12 червня 2018 року до Першого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся клієнт, який пояснив, що отримав від Ставищанської дільниці Таращанського ВР Товариства з обмеженою відповідальністю «Київоблгаз Збут» повідомлення про припинення газоспоживання та необхідності погашення простроченої заборгованості в сумі 1084 грн. 74 коп. Ця сума клієнтом була сплачена. Однак, в подальшому, порівнявши показники на газовому лічильнику з’ясувалось, що в грудні 2015 року показник лічильника становив 13 829, сума за цим показником була оплачена, а в лютому 2017 року (майже через два роки) показник лічильника становив 13 826, що на три одиниці менше. Отож, зробивши висновок, що боргу не існує, клієнт звернувся до Ставищанської дільниці Таращанського ВР Товариства з обмеженою відповідальністю «Київоблгаз Збут» із заявою про повернення сплачених коштів у розмірі 1084 грн. 74 коп. Проте, відповіді не отримав.

22 червня Перший київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги видав доручення №10-58 адвокату Лілії Лукацькій.

Проаналізувавши всі документи та обставини справи, адвокат зауважила, що Ставищанська дільниця Таращанського ВР є відокремленим підрозділом Товариства з обмеженою відповідальністю «Київоблгаз», отож, саме Товариство з обмеженою відповідальністю «Київоблгаз» несе відповідальність за дії своїх підрозділів. У зв’язку з цим адвокат підготувала позов до Подільського районного суду про стягнення коштів з ТОВ «Київоблгаз Збут».

20 лютого 2018 року рішенням Подільського районного суду позов задоволено повністю.