назад

Адвокат системи БПД довів у суді невинуватість клієнтки Херсонського місцевого центру у вчиненні адміністративного правопорушення

До Херсонського місцевого центру з надання БВПД звернулася громадянка С., яка потребувала безоплатної вторинної правової допомоги через обставини, що склалися на ґрунті неприязних стосунків з сусідами.

Як розказала клієнтка, вона проживає в багатоквартирному будинку та є членом правління ОСББ. На грунті неприязних стосунків з сусідами по тамбуру, у неї відбуваються з ними постійні сварки. Сусіди, у свою чергу, виявляють агресію, висловлюються в бік клієнтки нецензурною лайкою, погрожують застосувати фізичне насильство.

Одна зі сварок відбулася 30.10.2018 року. Попри те, що ініціатором сварки та її активними учасниками були сусіди громадянки С., що підтверджують свідки, дільничний інспектор Корабельного відділу поліції ГУНП в Херсонській області 01.11.2018 склав та направив до суду протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ст. 173 КУпАП, саме на громадянку С.

Для надання безоплатної вторинної правової допомоги клієнтці, що передбачає здійснення представництва її інтересів у суді як особи, що притягається до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, Херсонський місцевий центр на підставі дорученням №1554-Д від 10.12.2018 призначив їй адвоката Миколу Олексійовича Панчука.

Адвокат заперечував проти викладеного в протоколі, заявив клопотання про виклик в якості свідків потерпілих та тих сусідів, які були присутні при сварці, звернув увагу суду, що дільничний інспектор склав протокол не в той день, коли відбулася подія, а лише на наступний, без опитування свідків та лише зі слів особи, яка вважає себе потерпілою.

Опитавши свідків та дослідивши фактичні обставини справи, постановою Херсонського міського суду Херсонської області по справі №766/21996/18, провадження у справі про адміністративне правопорушення щодо клієнтки Херсонського місцевого центру заст. 173 КУпАП закрито у зв’язку з відсутністю в діях складу адміністративного правопорушення.

З повним текстом постанови суду можна ознайомитися за посиланням.